Lig TV HD

Lig TV' yi HD olarak izlemek isteyenler için süper kampanya. GİRİŞ PAKETİ ve seçeceğiniz LİG TV paketi ilk 3 ay sadece 21,99 TL. Ayrıca SPOR EXTRA, MOBİL LİG TV ve YETİŞKİN PAKETİ 1 ay hediye. Lig TV HD

Digitürk Telefon

 


Lig TV HD

* Türksat Giriş Paketi'nde ulusal kanallar ve belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.
Belgesel Kanalları: National Geographic, 
National Geographic Wild, Dicovery Channel, Animal Planet, History, İz TV. 

* Peşin veya 9 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı Lig TV Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Lig TV HD
Digitürk Telefon

 

DİĞER TAKIMLAR

- TRABZONSPOR veya BURSASPOR paketi ilk 3 ay 29,99 TL, sonrasında ayda 41,99 TL 
- Diğer ANADOLU takımlarından herhangi biri ilk 3 ay 29,99 TL, sonrasında ayda 31,99 TL

DETAYLAR

- Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür.
- SPOREXTRA, MOBİL LİG TV ve YETİŞKİN PAKETLERİ 1 ay hediyedir, sonrasında üyelik şartı yoktur ve otomatik olarak kapanır.
- HD yayın İsterseniz 15 TL HD bedeli faturanıza yansıtılır.

KURULUM

- Binanızda merkezi sistem veya mevcut çanak anteniniz var ise kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Yoksa; çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir. 

- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.
 
UYDU ALICI

- Dijital Digitürk uydu alıcı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Digitürk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve iç Kurulum yapıldıysa 60 TL ,Dış kurulumda; hizmet bedeli peşin olarak bayi tarafından alındıysa 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse 60 TL+ Kalan Taksitler ( 5x12 ay'dan kalan) tarafınıza faturalanır.

Sporextra Paketi nedir?
- İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya, Fransa Ligi ve Brezilya Ligi Maçları, Turkish Airlines Euroleague Basketbol, Türkiye Basketbol Lig maçları, Formula 1 yarışları, Dünya Klüpler Voleybol Şampiyonası, tenis turnuvaları, dünya futbolundan maç özetleri ve birbirinden farklı spor programlarını izleyebileceğiniz paketimizdir. Lig TV2 ve Lig TV3 kanalları ile bu heyecana siz de ortak olursunuz.

Mobil Lig TV nedir?
- Maç saatinde evde olmasanız bile cepten, netten veya tabletten maçı izleyebileceğiniz paketimizdir (aynı anda sadece 1 yerden izlenebilir).

Yetişkin Paketi nedir?
- 4 adet +18 kanalın bulunduğu paketimizdir, bu kanallara dilerseniz kumandanızdan şifre koyabilirsiniz.

* Peşin veya 9 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı Lig TV Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Lig TV HD

 

 

Lig TV HD