Digitürk Giriş Paketi

Digitürk'e ilk adım olan Digitürk Giriş Paketi, yanında 1 keyif paketi ve HD ile birlikte ilk 5 ay sadece 16,99 TL. Daha bitmedi; ilk ay derbisiz LİG TV, SPOREXTRA, Dizi ve Yetişkin paketi hediye. 12 ay taahhütlüdür ve HD ücretsizdir.

16,99 TL' lik kampanya fırsatını kaçırmayın...

KEYİF PAKETLERİ: BELGESEL, ÇOCUK ve SPORSEVER

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Başvuru Telefonu

Ödeme Tablosu

Dijital veya HD görüntü ve ses kalitesi ile Türkiye'nin en seçkin 100-110 kanalının olduğu giriş paketimizi izlersiniz. Ayrıca giriş paketinin yanında, Keyif paketi olarak ise; Belgesel, Çocuk veya Sporsever paketlerinden 1 tanesini izlersiniz.

Hediyeleri
- İlk ay Derbisiz Lig TV,
- İlk ay Sporextra,
- İlk ay Dizi Paketi,
- İlk ay Yetişkin Paketi.


İLK 5 AY FATURANIZ: 16,99 TL
5 ay Sonrasında: 26,99 TL


* Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür.

Digitürk Giriş Paketi

 
 

Digitürk Başvuru Telefonu

NE İZLERİM ?

- Digitürk farkıyla Giriş Paketi; 110-120 civarında ulusal yayın. Keyif paketi olarak da Belgesel, Çocuk ve Sporsever paketlerimizden 1 adet paket izlersiniz.

HD YAYIN VAR MI ?

- Evet HD olarak izlersiniz.
Teknik ekibimiz size son nesil HD Decoder getirir. HDMI kablosu ile televizyonunuza bağlantı sağlanır.

- Digitürk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

TAAHHÜT SÜRESİ NE KADAR ?

- Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür. 

KURULUM ÜCRETLİ Mİ ?

-  Binanızda Digitürk yönünde (Eutelsat) merkezi sistem veya Digitürk yönünde çanak anteniniz var ise kurulum ücretsizdir. Digitürk merkezi sistemi yoksa; çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir.
- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Taahütüm bozulursa ne öderim?
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve iç Kurulum yapıldıysa 60 TL ,Dış kurulumda; hizmet bedeli peşin olarak bayi tarafından alındıysa 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse 60 TL+ Kalan Taksitler ( 5x12 ay'dan kalan) tarafınıza faturalanır.

Yetişkin Paketi Nedir?
-  4 adet +18 kanalın olduğu paketimizdir.

Digitürk Giriş Paketi


 

Digitürk Başvuru Telefonu

Digitürk Giriş Paketi