Digitürk Sinema Paketi

Digitürk'ten film paketi üyeliğinde ilk 3 ay sadece 9,99 TL fırsatı. Digitürk kalitesi ile Giriş Paketi ve Film Paketimizi HD olarak izlersiniz. İlk ay derbisiz Lig TV, Sporextra ve Yetişkin paketi hediye. HD ücretsiz.

9,99 TL'lik kampanya fırsatını kaçırmayın...

 

Digitürk Başvuru Telefonu Digitürk Film Paketi

Ödeme Tablosu

Film Kampanyamızda; Giriş paketi ve Film Paketi izlersiniz. Giriş paketinde Digitürk Farkı ile 110-120 civarı ulusal yayın ve Film paketimizde de güncel kaliteli filmleri HD olarak izleyebilirsiniz.

Hediyeleri
* İlk ay Derbisiz Lig TV,
* İlk ay SporextraPaketi,

* İlk ay Yetişkin Paketi,
* 12 ay HD hediye,
* İlk 3 ay faturanızda indirim.


Toplam Faturanız

İlk 3 ay : 9,99 TL
3 aydan Sonra : 39,99 TL

* Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür.

Digitürk Film Paketi

NE İZLERİM ?

- Digitürk farkıyla Giriş Paketi; 110-120 civarında ulusal yayın,
- 7/24 yayın yapan, 10 adet kanaldan oluşan Film Paketimizi HD olarak izlersiniz.

HEDİYESİ VAR MI ?

* İlk ay Lig TV (FB-GS derbisi hariç)
* İlk ay Yetişkin Paketi,

* HD yayın 12 ay hediye.

HD YAYIN VAR MI ?

- Evet, HD Yayın 12 ay ücretsiz. Teknik ekibimiz size son nesil HD Decoder getirir. HDMI kablosu ile televizyonunuza bağlantı sağlanır. Ayrıca isteğe bağlı scart çıkışı da mevcuttur. HD cihaz üyelik boyunca kullanımınıza sunulur, üyelik sonunda iade alınır. 
- Digitürk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

TAAHHÜT SÜRESİ NE KADAR ?

- Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür.

KURULUM  ÜCRETLİ Mİ ?

-  Binanızda Digitürk yönünde (Eutelsat) merkezi sistem veya Digitürk yönünde çanak anteniniz var ise kurulum ücretsizdir. Digitürk merkezi sistemi yoksa; çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir. 
- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Taahütüm bozulursa ne öderim?
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve iç Kurulum yapıldıysa 60 TL ,Dış kurulumda; hizmet bedeli peşin olarak bayi tarafından alındıysa 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse 60 TL+ Kalan Taksitler ( 5*12 ay'dan kalan) tarafınıza faturalanır.

Digitürk Film Paketi

 

 

Digitürk Film Paketi